W obliczu zmian jakie zachodzą w branży eventowej w ostatnim czasie Stowarzyszenie Branży Eventowej zdecydowało pochylić się nad tematem: "Cyberbezpieczeństwo w eventach czyli Event 2.0".
Będzie to przewodnie zagadnienie podczas debaty w trakcie Meeting Week Poland 22 kwietnia 2021 roku.
O godzinie 15:15 połączymy się, że spotkać w wirtualnym świecie ekspertów oraz praktyków cyberbezpieczeństwa.

Rozmówcami debaty będą:
Anna Coban (Kancelaria prawna Legal Coban)
Łukasz Kistar (Ekspert [Cyber]Bezpieczeństwa)
Krzysztof Dobrowolski (Współwłaściciel ConnectTo)
Janusz Jabłoński (Prezes Zarządu BERM Grupa)
Moderatorem jest Dagmara Chmielewska (Prezes Zarządu SBE)

W trakcie rozmowy rozwiane zostaną wątpliwości związane z:

  • Aspektami prawnymi i ochroną danych osobowych uczestników wydarzenia
  • Rozwiązaniami związanymi z zabezpieczeniem narzędzi do organizacji wydarzeń
  • Praktycznymi radami cyberbezpieczeństwa
  • Wyjaśnieniem definicji cyberbezpieczeństwa w eventach
  • Określeniem Event 2.0
  • Zagrożeniami, z którymi branża eventowa spotyka się w trakcie organizacji wydarzeń on line
 

Serdecznie zapraszamy 22.04.21 godzina 15:15.
Bezpłatna rejestracja
www.meetingsweek.pl/rejestracja
Cały program dostępny
www.meetingsweek.pl
Zespół Stowarzyszenia Branży Eventowej

 
Prelegenci


 

Dagmara Chmielewska

Prezes Zarządu SBE, dyrektor programowy Studium Event Management, ekspert i doradca w dziedzinie eventu i Public Relation z wieloletnim doświadczeniem pracy w Polsce i Wielkiej Brytanii. Jej eventowe pasje to głównie promocja Polski na arenie międzynarodowej. Za flagowy projekt, którym jest Szachownica Lotnicza symbolem przyjaźni polsko- brytyjskiej otrzymała podziękowania od królowej Anglii Elżbiety II. Za swoją działalność uhonorowana została tytułem Człowieka Sukcesu Warmii i Mazur 2016 roku przyznany przez magazyn “Osobowości i Sukcesy”. Przez 8 lat prowadziła w Londynie Hurricane of Hearts i zarządzała 300osobowym zespołem organizując najgłośniejsze polonijne projekty (koncerty, seminaria, akcje społeczno- charytatywne, bale i akcje sportowe) . O eventach opowiadała na Uniwersytecie w Oksfordzie, Uniwersytecie Greenwich, Imperial College London oraz University City London. Współpracowała z Wembley Stadium, Football Association, Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy, Polskim Komitetem Olimpijskim, Centrum Stosunków Międzynarodowych. Jej autorskie akcje głośno komentowane były w BBC, ITV, The Daily Mail, Metro i we wszystkich mediach w Polsce. Członek jury międzynarodowych konkursów branżowych BEA World Festival, Baltic- Nordic Event Award, Evento Award, Forum Branży Eventowej 2017.

Krzysztof Dobrowolski

Psycholog społeczny - Absolwent Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej. Z rynkiem reklamowym związany od 20 lat, a od 15 lat event manager specjalizujący się w nowych technologiach. Producent szeroko pojętych materiałów filmowych i reklamowych. Eventowy Jedi dostarczający technologie jutra w niemożliwym pozornie czasie i budżecie. Jako jeden z niewielu managerów posiada solidne podstawy produkcji reklamowej, znajomość programów obróbki filmowej, umiejętność projektowania graficznego i znajomość tajników animacji 3d, które pozwalają mu swobodnie kontrolować produkcję i kreować rzeczywistość na potrzeby klientów. Udziałowiec i pomysłodawca platformy Visial4Events dostarczającej wysokiej jakości wizualizacje dla branży eventowej oraz spółki Connectto z sektora IT przygotowującej najbardziej zaawansowane rozwiązania przeznaczone dla współczesnego eventu. Aktualnie przewidując potrzeby klientów projektuje produkty łączące psychologię i technologię. W obecnych czasach głównie koncentruje się na rozwijaniu technologii cyfrowych zapewniających bezpieczeństwo wydarzeń i komunikacji.

Janusz Jabłoński

Prezes agencji eventowej BERM Creative Production Group.
Od roku 2013 prowadzi firmy tworzące kontent marketingowy. Jest współorganizatorem międzynarodowych konferencji, m.in. National Achievers Congress (ponad 5 tys. uczestników), Millionaire Mind Intensive (4 edycje, ponad 8 tys. uczestników).
Jest absolwentem Politechniki Śląskiej na wydziale Informatyki i Automatyki. Od roku 1999 do roku 2012 jest związany z rynkiem IT. Zarządzał w firmach takich jak: Optimus, Biatel, Emax, Winuel, ComputerLand / Sygnity. Był pomysłodawcą wielu systemów informatycznych, a później zarządzającym ich realizacją.
W 2014 roku zarządzał Dorocznym Spotkaniem Gubernatorów Europejskiego Banku Odbudowy i Rozwoju (projekt realizowany za kwotę ponad 6 mln zł) odbywającym się na Stadionie Narodowym. Kierował również pracami związanymi z organizacją Biur Delegatów podczas konferencji COP19 na Stadionie Narodowym. Na swoim koncie ma wiele udanych projektów, m.in. udział Polski na targach w Mediolanie w 2015r., organizacja 21 Zjazdu UNESCO w Krakowie w 2017r.
W swojej codziennej pracy stawia na pełne zaangażowanie, ciągłe podążanie za trendami, potrzeby klienta oraz innowacyjność rozwijaną w kierunku budowania wspólnych emocji, ponieważ według niego to emocje tworzą event.

Łukasz Kister

Ponad 20 lat doświadczeń w projektowaniu, wdrażaniu, nadzorowaniu i audytowaniu systemów [cyber]bezpieczeństwa. Jedyny w Polsce biegły sądowy w zakresie zarządzania cyberbezpieczeństwem oraz zarządzania bezpieczeństwem informacji. Doktor nauk o bezpieczeństwie z nagrodą European Association for Security za najlepszą pracę w zakresie praktycznego wykorzystania badań naukowych. Absolwent programu „Executive MBA” we Francuskim Instytucie Zarządzania, z wyróżnieniem „Idea to Market” za projekt „Cybersecurity4Small”. Dumny posiadacz tytułu „Ambasadora Polskiej Gospodarki” oraz członek kapituły konkursu „Polski Przedsiębiorca Roku”. Prywatnie zakochany w żonie, córkach i Podlasiu.

Anna Coban

Mecenas Anna Çoban jest warszawską adwokatką, specjalizującą się w kompleksowej obsłudze przedsiębiorców przede wszystkim z branży eventowej oraz targowej. Posiada wieloletnie doświadczenie zdobywane nie tylko w kancelariach prawnych, ale w pracy bezpośrednio dla przedsiębiorców. Wie, że prawnik ma być przede wszystkim skuteczny i dążyć do osiągnięcia celu, wskazując rozwiązania, a nie skupiając się na ograniczeniach. Zajmuje się wszystkimi aspektami prawnymi biznesu- wie, kiedy warto negocjować, a kiedy jedynym rozwiązaniem jest postępowanie sądowe. Oprócz prawa gospodarczego i cywilnego, zajmuje się również postępowaniami karnymi, karno- skarbowymi oraz upadłością. Przed założeniem kancelarii Çoban Legal, wiele lat współpracowała z jednym z największych ośrodków targowych w tej części Europy.



 



 
Patroni medialni